RestauracePilsen 3

Burger King

4,1/ 5 · 1 142 recenzí
  • Venkovní posezení
  • Doručení
  • Výdejní okénko pro auta
  • Jídlo s sebou
AdresaSukova 2987/25, 302 00 Plzeň 3, Czechia
Kontakt+420 702 269 988
Otevírací dobapondělí · 9:00–22:00

Menu, objednávky a rezervace

Služby a vybavení

31
01

Možnosti služeb

Venkovní posezení
Ano
Doručení
Ano
Výdejní okénko pro auta
Ano
Jídlo s sebou
Ano
Konzumace na místě
Ano
02

Nabídka

Káva
Ano
Rychlé občerstvení
Ano
03

Možnosti stravování

Snídaně
Ano
Večeře
Ano
Dezerty
Ano
Obsluha u stolu
Ano
04

Přístupnost

Bezbariérový vstup
Ano
Bezbariérové parkoviště
Ano
Bezbariérová toaleta
Ano
Bezbariérová místa k sezení
Ano
05

Platby

Kreditní karty
Ano
Debetní karty
Ano
Mobilní platby přes NFC
Ano
06

Parkování

Bezplatné parkoviště
Ano
Bezplatné parkování na ulici
Ano
Obvykle dostatek parkovacích míst
Ano
07

Klientela

Studenti
Ano
Skupiny
Ano
Turisté
Ano
08

Děti

Vhodné pro děti
Ano
Dětské menu
Ano
09

Plánování

Možnost rezervace
Ne
10

Vybavení

Toaleta
Ano
11

Atmosféra

Neformální prostředí
Ano
Trendy podnik
Ano
12

Oblíbené pro

Večeře
Ano

Kategorie a služby

  • Restaurace
  • Hamburger restaurant

Recenze zákazníků

4,1 / 51 142 recenzí
5 674
4 216
3 88
2 41
1 123

Témata recenzí

  • service 3
  • fries 2
  • clean 2

Dostupné recenze: 15

Google · 1
5 / 5
The food was cheap, tasty, I had a bacon burger and fries combo. It was made quickly, the meal was hot, greatly seasoned, and the fries were great. Overall I recommend this place
Obsluha
Take out
Typ jídla
Other
Reservation
Not sure
Cena za osobu
Kč 100–200
Jídlo
5
Obsluha
5
Atmosféra
5
Odpověď majitele

Thank you for your fantastic review! We're thrilled you enjoyed the bacon burger and fries! 🍔🍟

Google · 2
5 / 5
Honestly best BK in Pilsen, stuff is quick to prepare my food, it is quite well executed as well, so no sauce spiling all over my hand the moment I try to eat it. A heaping pile of potato meshes, which were well fried, unlike some places. Atmosphere was also nice, just music was a bit too loud, but that is but a nitpick.
Obsluha
Dine in
Typ jídla
Lunch
Parking space
Plenty of parking
Parking options
Free parking lot
Cena za osobu
Kč 200–300
Recommended dishes
Steakhouse Burger
Jídlo
4
Obsluha
5
Atmosféra
4
Odpověď majitele

Velmi nás těší, že k nám máte takovou důvěru a jsme rádi, že Vám naše jídlo chutná 😋🍔🍟! Váš Burger King tým

Google · 3
5 / 5
Please PLOOP plappa gawanga to the office
Odpověď majitele

Thank you for your feedback! 😊

Další recenze+12
Google · 4
5 / 5
Clean and tasty, not too crowded
Obsluha
Dine in
Typ jídla
Lunch
Wait time
No wait
Cena za osobu
Kč 200–300
Jídlo
5
Obsluha
5
Atmosféra
5
Odpověď majitele

We appreciate your kind words about our branch! 😊

Google · 5
5 / 5
One of the best services we have received in a fast food restaurant.
Odpověď majitele

Thank you very much for your maximum rating, you made our day! :) Regards, Burger King Team

Google · 6
5 / 5
Friendly staff, clean and fast service. Not crowdyand possible to sit outside.
Odpověď majitele

Děkujeme, Petře, za poskytnuté hodnocení. S pozdravem Váš Burger King tým

Google · 7
5 / 5
TOP❤️
Jídlo
5
Obsluha
5
Atmosféra
5
Odpověď majitele

Vaše hodnocení, Pepo, je pro nás opravdu velmi důležité. Děkujeme Vám za něj. S přátelským pozdravem Váš Burger King tým

Google · 8
5 / 5
💕
Obsluha
Dine in
Typ jídla
Brunch
Cena za osobu
Kč 200–300
Vegetariánská jídla
Top
Odpověď majitele

Vážíme si toho, že nás oceňujete a těšíme se na vaši příští návštěvu! Váš Burger King tým

Google · 9
5 / 5
👍👍
Obsluha
Take out
Typ jídla
Dinner
Cena za osobu
Kč 200–300
Wheelchair accessibility
👍
Google · 10
5 / 5
Poggers
Obsluha
Dine in
Typ jídla
Lunch
Cena za osobu
Kč 100–200
Odpověď majitele

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a přejeme vám krásný den! Váš Burger King tým

Google · 11
5 / 5
Top
Odpověď majitele

Děkujeme za vaše milé hodnocení, Váš Burger King

Google · 12
5 / 5
yummy
Parkování
Parking included
Obsluha
Dine in
Typ jídla
Dinner
Kid-friendliness
Kids food
Cena za osobu
Kč 100–200
Vegetariánská jídla
Plant based food
Dietary restrictions
Hope so
Wheelchair accessibility
Yes
Odpověď majitele

Velmi nás těší, že k nám máte takovou důvěru a jsme rádi, že Vám naše jídlo chutná! Váš Burger King tým

Google · 13
5 / 5
Ok
Google · 14
5 / 5
Super
Odpověď majitele

Děkujeme za návštěvu a za milé hodnocení!! Krásný den přeje BK tým

Google · 15
5 / 5
Super
Obsluha
Dine in
Typ jídla
Lunch
Cena za osobu
Kč 1–100
Dietary restrictions accommodated
Vegan
Odpověď majitele

Vážíme si toho, že nás oceňujete a těšíme se na vaši příští návštěvu! Váš Burger King tým

Otevírací doba

pondělí
9:00–22:00
úterý
9:00–22:00
středa
9:00–22:00
čtvrtek
9:00–22:00
pátek
9:00–22:00
sobota
9:00–22:00
neděle
9:00–22:00

Najdete nás

Pilsen 3

Sukova 2987/25, 302 00 Plzeň 3, Czechia
Burger KingPilsen 3Trasa

Příspěvky zákazníků

V burgrug byl velky kus korene od zeli

Informace o místě

Nachází se v
Area Bory
Ulice
Sukova 2987/25
PSČ
302 00
Plus Code
P9H6+WC Pilsen, Czechia